Apartamento Quarto E Sala Proximo A Praia
| Wi-Fi | Recepcja czynna 24 h Recepcja czynna 24h na dobę | Prywatna plaża Plaża |
| Klimatyzacja | Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
Ulokowany w dzielnicy El Bosque Apartamento Quarto E Sala Proximo A Praia Rio de Janeiro oferuje zakwaterowanie 6 km od takich atrakcji kulturalnych, jak Arcos da Lapa. 1-pokojowy apartament może pomieścić do 4 osób i oferuje wynajem rowerów i samochodów.
Apartament o powierzchni 48 m² jest usytuowany 10 min jazdy od takich obiektów jak Pomnik Chrystusa Odkupiciela w Rio de Janeiro, w niewielkiej odległości od stacji metro Cardeal Arcoverde. Apartamento Quarto E Sala Proximo A Praia leży 3 km od takich miejsc jak Plaża Praia Vermelha. Aleja Atlantycka znajduje się w pobliżu od obiektu.
Ten apartament oferuje miejsce do siedzenia i miejsce do pobytu dziennego, a także takie udogodnienia jak klimatyzacja. W obiekcie jest 1 łazienka. Ponadto w pokojach znajdują się ręczniki.
Ten apartament jest wyposażony w aneks kuchenny. Do Rodolfo Dantas jest mniej niż w odległości 10-minutowego spaceru.
- Lokalne atrakcje
- Plaża Praia Vermelha1,4 km
- Aterro do Flamengo4 km
- Lotniska
- Lotnisko Dumont9 km
- Stacje kolejowe
- Dworzec kolejowy Estação D Pedro II7 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Recepcja czynna 24h na dobę
- Indywidualne zameldowanie/ wymeldowanie
- Zakaz wprowadzania zwierząt
- Ochrona całodobowa
- Winda
- Fryzjer/salon piękności
- Gaśnice
- Klucz
Opcje wyżywienia
- Przybory kuchenne
Usługi rekreacyjne
- Plaża
Usługi
- Wynajem samochodów
- Sklepy/ usługi komercyjne
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Kącik dzienny
- Stół
- Prasowanie
- Pralka
- Telewizor LCD
- Podłoga z parkietem
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Jak goście mogą dostać się do Apartamento Quarto E Sala Proximo A Praia z lotniska?
Goście Apartamento Quarto E Sala Proximo A Praia mogą prosić o usługi przewozowe. - ❓
Czy Apartamento Quarto E Sala Proximo A Praia zapewnia połączenie z Internetem?
Tak, Apartamento Quarto E Sala Proximo A Praia oferuje Wi-Fi na terenie całego obiektu. - ❓
Czy Apartamento Quarto E Sala Proximo A Praia obejmuje kuchnię?
Tak, Apartamento Quarto E Sala Proximo A Praia wyposażony jest w aneks kuchenny i oferuje lodówkę i przybory kuchenne.